GABINET FIZJOTERAPII I TERAPII MANUALNEJ FIZJOPARK

Gwarancja szybkiej i efektywnej terapii

Gabinet Fizjoterapii

Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej FIZJOPARK został założony w 2019 roku przez wieloletniego sportowca, fizjoterapeutę, terapeutę manualnego i dietetyka – Piotra Rybackiego. Naszym celem jest pomoc pacjentom w rozwoju, utrzymaniu, a także przywracaniu ich sprawności, a w konsekwencji poprawy ich funkcjonowania na co dzień. Oferowane przez nas usługi są realizowane w sytuacjach, w których prawidłowy ruch i funkcjonowanie są zagrożone przez ból, urazy, choroby, niekorzystne warunki, czynniki środowiskowa, a także proces starzenia. Pomogliśmy już setkom klientów, pozwalając im wrócić do pełnej sprawności.

Gabinet fizjoterapii specjalizuje się w terapii manualnej, która jest cenioną metodą fizjoterapii. W trakcie zabiegu terapii manualnej terapeuta uciska odpowiednie punkty, docierając w ten sposób do bolesnych miejsc oraz przywracając równowagę mięśniową. Terapia jest formą masażu, która stosowana jest w leczeniu różnego typu dolegliwości kręgosłupa, zwyrodnieniu i urazów stawów, bólów mięśni, głowy oraz napięć będących konsekwencją stresu i zmęczenia.

Nasz gabinet fizjoterapii oferuje również usługi doradcy żywieniowego, który opracowuje jadłospisy zgodne z ogólnymi zasadami biochemii. Dietetyk po rozmowie z pacjentem oraz poznaniu jego trybu życia, aktywności oraz przyzwyczajeń żywieniowych, proponuje odpowiedni jadłospis, który pozwoli na szybki powrót do równowagi. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób, które chcą schudnąć i poznać zasady zrównoważonego żywienia, jak i dla sportowców oraz pacjentów z chorobami metabolicznymi.

Nasza misja i wizja

Każdego dnia słuchamy naszych pacjentów. Chcemy wiedzieć jak najwięcej, zarówno w aspekcie terapii, jak i oceny naszych usług. Nie śpieszymy się. Jesteśmy dla Was. Chcemy, abyście czuli się komfortowo i bezpiecznie. Wsłuchujemy się w problemy naszych pacjentów, gdyż tylko to zapewni nam gwarancję efektywnego leczenia.

Chcemy być najlepsi, dlatego Wasze opinie mają dla nas ogromną wartość. Doceniamy każdą z nich, poprawiamy się, by zbudować nową jakość.

Gabinet Fizjoterapii FIZJOPARK
Gabinet Fizjoterapii

SZYBKA TERAPIA I NATYCHMIASTOWE EFEKTY

Wiemy, jak szybko diagnozować pacjenta. Wykorzystujemy najbardziej efektywne metody terapeutyczne, których pozytywne rezultaty widoczne są już po pierwszym spotkaniu. Natychmiastowo uśmierzamy ból aż u 95% pacjentów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Naszym centrum uwagi jest pacjent. Jego potrzeby, spostrzeżenia, opinie. Zapewniamy naszym pacjentom indywidualne podejście do ich problemów. Mamy dla nich czas. Dzięki rozmowom otrzymujemy dokładne informacje o zdiagnozowanej chorobie, zapewniając właściwe metody leczenia.

UCZYMY NASZYCH PACJENTÓW

Naszym celem jest nie tylko poprawa jakości życia naszych pacjentów. Gabinet fizjoterapii FIZJOPARK wysoko ceni Waszą edukację. Czujemy się zobowiązani nie tylko do leczenia, ale również do wskazywania Waszych codziennych błędów, jak również prawidłowych nawyków, które pozwolą Wam na poprawę komfortu życia w przyszłości.

Opinie naszych pacjentów

 • Jak najbardziej polecam Piotra. Profesjonalizm, wiedza. Czuć chęć pomocy i wyleczenia pacjenta, jestem bardzo zadowolony 🙂
  Dawid Kowalski
 • Polecam Pana Piotra, pełen profesjonalizm, szybka diagnostyka i trafna terapia. Miałem problem z kolanem, gdzie ortopedzi zalecali operacje. Po kilku wizytach u Pana Piotra, ból ustąpił. Od tego czasu nie mam problemów z kolanem. Zdecydowanie polecam.
  Wojciech Ksel
 • Zdecydowanie polecam. Odwiedziłam Piotra po licznych wizytach u ortopedów, po skręceniu kostki. Fizjoterapia zadziałała ekspresowo, a ból bardzo szybko ustąpił! Dziękuję 🙂
  Daria Widerowska
 • Pełen profesjonalizm,wiedza i dobry kontakt z pacjentem. Fizjoterapeuta z powołaniem -zaangażowany ,cierpliwy i oddany swojej pasji. Korzystałam z usług różnych fizjoterapeutów ,ale prawdziwe efekty przyniosła dopiero-terapia manualna wykonana przez P.Piotra . Polecam z czystym sumieniem
  Aleksandra Reds
 • Zdecydowanie polecam! Ogrom wiedzy i przedewszystkim skuteczność! Świetny fachowiec 🙂
  Rafał Postaremczak
 • Bardzo polecam. Mistrz w swoim fachu.
  Katarzyna Wieczorek
 • Bardzo polecam! Pan Piotr jest specjalistą i pasjonatem swojego "fachu". Bardzo skuteczny, kontaktowy, cierpliwy i sympatyczny.
  Maria
 • Zaangażowanie, skuteczność, pozytywne traktowanie pacjenta i duża cierpliwość. Mój pierwszy kontakt,kiedy byłam udreczona juz długim leczeniem pozostawil bardzo pozytywne odczucia. Zawdzięczam duży przełom w leczeniu i pozytywne nastawienie na poprawę. Dziękuję.
  Renata R.
 • Świetny specjalista. Kompetencja ,zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta to jego mocne strony. Wzorowy przebieg wizyty. Najpierw fachowy wywiad z pacjentem potem prawidłowa diagnoza i terapia aż do oczekiwanego rezultatu, czyli wyeliminowania bólu. Szczerze polecam p. Piotra
  Adrian

Poznaj wszystkie nasze specjalizacje

Gabinet Fizjoterapii

Fizjoterapia

Gabinet fizjoterapii FIZJOPARK wykorzystuje różne metody fizjoterapeutyczne, które pomagają przy schorzeniach układu mięśniowego, oddechowego, krążenia i nerwowego. Często chroni pacjenta przed operacją. Wykonujemy zabiegi wykorzystujące zjawiska fizyczne oraz reaktywność organizmu na różnego typu bodźce. Fizjoterapia może być stosowana samodzielnie lub jako dopełnienie leczenia operacyjnego albo farmakologicznego.

Gabinet Fizjoterapii

Terapia manualna

Terapia manualna jest jedną z cenionych metod fizjoterapeutycznych. Inaczej nazywana jest chiropraktyką. Jej celem jest wspomaganie kręgosłupa i stawów. Oprócz masażu terapeuta stosuje różne techniki ucisku i chwyty, pozwalające w konsekwencji na przywrócenie właściwej ruchomości stawów i uśmierzenie bólu.

Gabinet Fizjoterapii

Terapia punktów spustowych

Terapia punktów spustowych realizowana przez nasz gabinet fizjoterapii opiera się na różnych formach ucisku i ruchów w różnych kierunkach w bolesnych punktach w tkance mięśniowej. Jej celem jest poprawa zaburzonych wzorców ruchowych oraz uwolnienie od bólu. Punkty spustowe to miejsca w mięśniach o wzmożonym napięciu, które są wyjątkowo bolesne podczas ucisku, a także powodują promieniujący ból i inne objawy w dalszych rejonach ciała.

Gabinet Fizjoterapii

Terapia funkcjonalna

Terapia funkcjonalna jest dedykowana osobom, które aktywnie uprawiają sport, a także dla tych, które doznały urazów tkanek miękkich, struktur twardych i chrzęstnych, ze schorzeniami ortopedyczno-neurologicznymi oraz zarówno przed jak i po przebytym leczeniu operacyjnym, zabiegowym i rekonstrukcyjnym.

Gabinet Fizjoterapii

Fascial Distortion Model

Metodą leczenia zaburzeń powięziowych realizowaną przez gabinet fizjoterapii FIZJOPARK jest Fascial Distorition Model (w skrócie FDM). Bazuje ona na założeniu, iż dystorsje powięzi (czyli odkształcenia) są kluczowym powodem zaburzeń funkcji narządu ruchu.

Gabinet Fizjoterapii

Terapia wisceralna

Terapia wisceralna jest techniką leczenia holistycznego. Skupia się na połączeniach między narządami wewnętrznymi a układem mięśniowo-szkieletowym. Nieprawidłowa postawa, operacje, skolioza, niedożywienia, stres emocjonalny czy zapalenie tkanek prowadzą do dysfunkcji różnych narządów. W ich konsekwencji dochodzi do napięcia we wrażliwych narządach, które następnie przenoszone jest na układ mięśniowo-szkieletowy.

Gabinet Fizjoterapii

Terapia energizacji mięśni

Techniki manualne realizowane w ramach techniki energizacji mięśni wykorzystywane są w celu rozciągania i rozluźniania mięśni, które następują w następstwie nadmiernego napięcia mięśniowego, przykurczy, ograniczenia ruchomości, zakresów stawnych i wielu innych.

Gabinet Fizjoterapii

Neuromobilizacje

Kolejną techniką fizjoterapeutyczną stosowaną przez gabinet fizjoterapii FIZJOPARK są neuromobilizacje. Jest ona ukierunkowana w tkanki miękkie (tkankę nerwową ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, a także mięśnie i narządy wewnętrzne. Celem neuromobilizacji jest normalizacja neuromechaniki.

Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Gabinet Fizjoterapii
Piotr Rybacki
Gabinet Fizjoterapii

Poznajmy się!

Piotr Rybacki

Założyciel Gabinetu Fizjoterapii i Terapii Manualnej FIZJOPARK. Wieloletni sportowiec, doświadczony fizjoterapeuta, terapeuta manualny, doradca żywieniowy.

Piotr Rybacki