Cennik

Odwiedź nasz gabinet FIZJOPARK, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z profesjonalnym fizjoterapeutą lub dietetykiem, a następnie zadecyduj czy to właśnie z nami planujesz terapię.

Usługi

FIZJOTERAPIA CENNIK

Terapia manualna

Czas trwania: ok. 60 min

130 zł
Podczas pierwszej terapii, terapeuta przeprowadza badanie diagnostyczne, na które składają się testy specjalistyczne, badanie zakresu ruchomości, testy prowokujące, testy sprawdzające siłę mięśniową. Stawia diagnozę fizjoterapeutyczną i wykonuje pierwszą terapię. Podczas wizyty terapeuta korzysta z jednej z poniższych technik, które uważa za najskuteczniejsze dla dobra pacjenta.

Podczas kolejnej sesji terapeutycznej terapeuta sprawdza zakresy ruchomości, siłę mięśniową i prowadzi terapie, wykorzystując techniki, najkorzystniejsze dla powrotu do zdrowia pacjenta.
Terapia wykonywana jest przez terapeutę opiera się na poniższych metodach:
- Diagnostyka funkcjonalna
- TMT- Terapia manualna Typaldos’a
- Punkty spustowe
- MET- Techniki energizacji mięśni
- Mobilizacje stawowe
- Manipulacje stawowe krótko/długo dźwigniowe
- Masaż głęboki
Zarejestruj się

Terapia funkcjonalna

Czas trwania: ok. 60 min

130 zł
Podczas pierwszej wizyty terapeuta określa z pacjentem cel, jaki chcą osiągnąć. Przeprowadza badanie funkcjonalne i przeprowadza sesję bazującą na wzmocnieniu osłabionych mięśni, co przekłada się na stopniowe odzyskiwanie prawidłowej funkcji. Terapia funkcjonalna może być kontynuacją leczenia po zabiegach terapii manualnej. Terapeuta wybiera najodpowiedniejsze ćwiczenia dla zdrowia pacjenta.

Podczas kolejnych wizyt sesje są prowadzone w kierunku określonego celu z pierwszej wizyty.

Podczas terapii, terapeuta przeprowadza diagnostykę funkcjonalną, tj. ocenę funkcjonowania układu ruchu – m.in. siły mięśni, sposobu chodu czy równowagi:
Podczas leczenia terapeuta wykorzystuje metody PNF, czyli proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu (ang. proprioceptive neuromuscular facilitation).
Zarejestruj się

Masaż klasyczny

Czas trwania: ok. 60 min.

130 zł
Masaż klasyczny to jedna z najbardziej popularnych form masażu, który wykorzystuje się zarówno w celach leczniczych (np. przy schorzeniach neurologicznych bądź ortopedycznych), jak również aby pobudzić i wzmocnić mięśnie.
Zadzwoń do nas

Dietetyka

FIZJOTERAPIA CENNIK

Konsultacja dietetyczna

Czas trwania: ok. 20 min.

BEZPŁATNA
Podczas bezpłatnych konsultacji dietetycznych, doradca omawia ogólne założenia diety optymalnej.
Zadzwoń do nas

Konsultacja dietetyczna wraz z dietą

Czas trwania: ok. 60 min

300 zł
Podczas wizyty, doradca żywieniowy przeprowadza wywiad żywieniowy oraz chorobowy, podczas którego ustala z zainteresowanym bazę produktów żywieniowych, z których będzie składać się jadłospis.
Istnieje możliwość przeprowadzenia badania biorezonansem – specjaliści dostępni są 2 razy w miesiącu w placówce ( płatność za badanie biorezonansem nie jest wliczona w cenę jadłospisu).

Nasz doradca żywieniowy opracowuje diety dla osób chorych, zdrowych oraz dla sportowców. Wśród chorób i dolegliwości leczonych specjalistyczną dietą znajdują się:
• Dieta dla osób chorych:
- Choroba Beurgera
- Choroba Bechterewa ( Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa)
- Stwardnienie rozsiane
- Reumatoidalne zapalenie stawów
- Cukrzyca I
- Cukrzyca II
- Marskość wątroby
- Neurastenia
- Miażdżyca
- Choroby przewodu pokarmowego
- Choroba wrzodowa
- Choroba zwyrodnieniowa
- Choroby zakaźne
- Otyłość
- Migrena
- Nadciśnienie
- Astma oskrzelowa
- Choroby serca
• Dieta dla sportowca
• Dieta zrównoważonego żywienia
Zadzwoń do nas

Chcesz umówić się na konsultacje?

Już dziś umów się na spotkanie z naszym specjalistą.